Dahua GSFP-1310R-20-SMF

Dahua - GSFP-1310R-20-SMF - SFP Оптичен Модул 1 Gbps, Single-Mode, Single fiber, LC Конектор, TX 1550 nm / RX 1310 nm, 20 км

  • Едномодово единично влакно
  • LC порт
  • Предаване на 1550 nm и Приемане на 1310 nm
  • Разстояние на предаване до 20 км

Хардуер

  • Тип оптично влакно - Едномодово влакно
  • Оптични конектори - LC
  • Скорост - 1 Gbps

Производителност

  • Дължина на вълната - 1550 nm предаване; 1310 nm приемане
  • Разстояние на предаване - 20 км
  • Относителна влажност - 5% - 95%
  • Работна температура - от -40°C до 85°C
  • Максимална скорост на оптичния порт - 1 Gbps
  • Размери - 55.5 × 13.4 × 8.5 мм

Бърза доставка. Гаранция 24 месеца. Гаранционен и извънгаранционен сервиз. Техническа поддръжка.



Покупката от Мегара ЕООД Ви гарантира, че ще получите оригинален продукт с качеството на Dahua Technology! В случай на проблем Вие може да разчитате на бърза и качествена техническа поддръжка, гаранционно и следгаранционно обслужване!

Напишете отзив

Забележка: не въвеждайте HTML код, тъй като той няма да бъде интерпретиран, а ще се покаже като текст!
    Лош           Добър
Антибот

  • Гарантирано качество
  • Оригинални продукти
  • Плащане при доставка
  • Безплатна доставка за поръчки над 100 лв
  • Проверка на пратка
  • Отстъпки при онлайн поръчки
  • 14 дни право на връщане
  • 24 месеца гаранция
  • Гаранционен и извънгаранционен сервиз

  • Производител: Dahua Technology
  • Код на продукта: GSFP-1310R-20-SMF
  • Наличност: В наличност
  • В момента 5 потребители разглеждат този продукт
  • 134.06 лв
  • Вие спестявате 6.71 лв или 6%
  • 127.36 лв

  • Цена без ДДС: 106.13 лв

Бърза поръчка

Само попълнете двете полета. И ние ще се свържем с Вас.



Запознах се с Общите условия и Политиката за поверителност и ги приемам.

 

Ориентировъчни цени за доставка

   
   

Отстъпки, които получавате

  • до 300 лв без ДДС - 0%
  • от 301 без ДДС до 500 лв без ДДС - 5%
  • от 501 без ДДС до 1000 лв без ДДС - 8%
  • от 1001 без ДДС до 2000 лв без ДДС - 10%
  • от 2001 без ДДС до 9999 лв без ДДС - 13%
Вижте повече