Utepo - SFP-155M-20KM

  • SFP-155M-20KM

Utepo - SFP-155M-20KM - SFP Оптичен Модул 155 Mbps, Single-Mode, Dual fiber, LC Конектор, TX 1310 nm, 20 км

  • Захранване - 3.15 - 3.45 Vdc
  • Консумация - 1 W
  • Дължина на оптичната вълна - 1310 nm
  • Мощност на предавателя - от -15 до -3 dBm
  • Чувствителност на приемника - -34 dBm
  • Тип оптично влакно - Едномодово влакно 9/125 um, Многомодово влакно 50/125 um
  • Оптични конектори - LC
  • Максимален обхват на трансмисията - Single mode 20 км, multi-mode 2 км
  • Защита от електростатичен разряд (ESD) - 1a contact discharge 3 level, 1b air discharge 3 level Per: IEC61000-4-2
  • Работна температура - от 0°C до 70°C
  • Влажност - от 0 до 95%
  • Размери - 55.4 x 13.7 x 6.25 мм
  • Тегло - 17 гр

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

  • Гарантирано качество
  • Плащане при доставка
  • Експресна доставка
  • Отстъпки при онлайн поръчки
  • 14 дни право на връщане
  • 24 месеца гаранция

  • Производител: Utepo
  • Код на продукта: SFP-155M-20KM
  • Наличност: В наличност
  • В момента 7 потребители разглеждат този продукт
  • 42.34 лв


Ориентировъчни цени за доставка

   
   

Отстъпки, които получавате

  • до 300 лв - 0%
  • от 301 до 500 лв - 5%
  • от 501 до 1000 лв - 8%
  • от 1001 до 2000 лв - 10%
  • от 2001 до 9999 лв - 13%
Вижте повече