Utepo - SFP-155M-20KM-TX/RX

  • SFP-155M-20KM-TX/RX

Utepo - SFP-155M-20KM-TX/RX - SFP Оптичен Модул 155 Mbps, Single-Mode, Single fiber, LC Конектор, 1310 nm / 1510 nm, 20 км, Комплект

  • Захранване - 3.15 - 3.45 Vdc
  • Консумация - 1 W
  • Дължина на оптичната вълна - A: Tx 1310 nm / Rx 1550 nm / B: Tx 1550 nm / Rx 1310 nm
  • Мощност на предавателя - от -15 до -3 dBm
  • Чувствителност на приемника - -34 dBm
  • Тип оптично влакно - Едномодово влакно 9/125 um
  • Оптични конектори - LC
  • Максимален обхват на трансмисията - Single mode 20 км
  • Защита от електростатичен разряд (ESD) - 1a contact discharge 3 level, 1b air discharge 3 level Per: IEC61000-4-2
  • Работна температура - от 0°C до 70°C
  • Влажност - от 0 до 95%
  • Размери - 55.4 x 13.7 x 6.25 мм
  • Тегло - 17 гр


Покупката от Мегара ЕООД Ви гарантира, че ще получите оригинален продукт с качеството на Utepo! В случай на проблем Вие може да разчитате на бърза и качествена техническа поддръжка, гаранционно и следгаранционно обслужване!

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

  • Гарантирано качество
  • Плащане при доставка
  • Експресна доставка
  • Отстъпки при онлайн поръчки
  • 14 дни право на връщане
  • 24 месеца гаранция

  • Производител: Utepo
  • Код на продукта: SFP-155M-20KM-TX/RX
  • Наличност: В наличност
  • В момента 2 потребители разглеждат този продукт
  • 79.97 лв
  • Вие спестявате 0 лв или 0%
  • 79.97 лв

  • Цена без ДДС: 66.64 лв

Бърза поръчка

Само попълнете двете полета. И ние ще се свържем с Вас.



Запознах се с Общите условия и Политиката за поверителност и ги приемам.

 

Ориентировъчни цени за доставка

   
   

Отстъпки, които получавате

  • до 300 лв без ДДС - 0%
  • от 301 без ДДС до 500 лв без ДДС - 5%
  • от 501 без ДДС до 1000 лв без ДДС - 8%
  • от 1001 без ДДС до 2000 лв без ДДС - 10%
  • от 2001 без ДДС до 9999 лв без ДДС - 13%
Вижте повече