Wi-Tek - WI-MC111G

Wi-Tek - WI-MC111G - Медиа Конвертор 1 х Gigabit Ethernet Порт + 1 x Fiber Optic Порт (SFP)

  • 1 × 1000 Mbps SFP порт
  • 1 × 1000 Mbps Ethernet порт
  • Дължина на вълна - 850nm / 1310nm / 1550nm
  • Мрежова медия - Едномодово влакно и многомодово влакно
  • Максимален обхват на трансмисията - Зависи от SFP модула
  • Захранване - 5 Vdc / 1 A
  • Неуправляем, лесен за използване
  • Интерфейси
    • 1 × 1000 Mbps SFP слот
    • 1 × 1000 Mbps Ethernet RJ45 порт
  • Дължина на вълна - Зависи от използвания SFP модул
  • Мрежова медия - Едномодово влакно или многомодово влакно
  • Обхват на трансмисията - Зависи от използвания SFP модул
  • Консумация - 3.5 W
  • Захранване - 5 Vdc / 1 A
  • Светодиодни индикатори - Да
  • Размери - 99 × 70 × 27 мм
  • Тегло - 0.2 кг
  • Работна температура - от -20°C до 50°C
  • Температура при съхранение - от -40°C до 70°C
  • Работна влажност - 10% до 90% RH (без конденз)
  • Влажност при съхранение - 5% до 95% RH (без конденз)
  • Сертификация - CE, FCC, RoHS, UKCA, RCM
  • С включен адаптер

Бърза доставка. Гаранция. Гаранционен, извънгаранционен сервиз и техническа поддръжка.



Покупката от Мегара ЕООД Ви гарантира, че ще получите оригинален продукт с качеството на Wi-Tek! В случай на проблем Вие може да разчитате на бърза и качествена техническа поддръжка, гаранционно и следгаранционно обслужване!

Напишете отзив

Забележка: не въвеждайте HTML код, тъй като той няма да бъде интерпретиран, а ще се покаже като текст!
    Лош           Добър
Антибот

  • Гарантирано качество
  • Оригинални продукти
  • Плащане при доставка
  • Безплатна доставка за поръчки над 100 лв
  • Експресна доставка
  • Проверка на пратка
  • Отстъпки при онлайн поръчки
  • 14 дни право на връщане
  • 24 месеца гаранция
  • Гаранционен и извънгаранционен сервиз

  • Производител: Wi-Tek
  • Код на продукта: WI-MC111G
  • Наличност: В наличност
  • В момента 6 потребители разглеждат този продукт
  • 79.97 лв

  • Цена без ДДС: 66.64 лв

Бърза поръчка

Само попълнете двете полета. И ние ще се свържем с Вас.



Запознах се с Общите условия и Политиката за поверителност и ги приемам.

 

Ориентировъчни цени за доставка

   
   

Отстъпки, които получавате

  • до 300 лв без ДДС - 0%
  • от 301 без ДДС до 500 лв без ДДС - 5%
  • от 501 без ДДС до 1000 лв без ДДС - 8%
  • от 1001 без ДДС до 2000 лв без ДДС - 10%
  • от 2001 без ДДС до 9999 лв без ДДС - 13%
Вижте повече