Медия Конвертори


Wi-Tek - WI-MC101M - Комплект Медия Конвертор 10/100BaseTX към 100BaseFX, Singlemode, SC Конектор, TX: 1310 nm RX: 1550 nm, 25 км

Wi-Tek - WI-MC101M - Комплект Медия Конвертор 10/100BaseTX към 100BaseFX, Singlemode, SC Конектор, TX: 1310 nm RX: 1550 nm, 25 км

Интерфейси - 1 x 100M SC порт / 1 x 10/100M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX) Стандарти - IEEE 802.3i, IEEE..

68.21 лв

Wi-Tek - WI-MC101G - Комплект Гигабитов Медия Конвертор 10/100/1000BaseTX към 100BaseFX, Singlemode, SC Конектор, TX: 1310 nm RX: 1550 nm, 25 км

Wi-Tek - WI-MC101G - Комплект Гигабитов Медия Конвертор 10/100/1000BaseTX към 100BaseFX, Singlemode, SC Конектор, TX: 1310 nm RX: 1550 nm, 25 км

Интерфейси - 1 x 1000M SC порт / 1 x 10/100/1000M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX) Стандарти - IEEE 802.3i..

119.95 лв

Показани 1 от 2 | 2 (1 Страници)