Hikvision - HK-SFP-1.25G-20-1550

  • HK-SFP-1.25G-20-1550

Hikvision - HK-SFP-1.25G-20-1550 - SFP Оптичен Модул 1.25 Gbps, Single-Mode, Single fiber, LC Конектор, TX 1550 nm / RX 1310 nm, 20 км

  • Тип оптично влакно - SMF, Едномодово влакно, 9/125um
  • Оптични конектори - LC
  • Трансфер - 1250 Mbps
  • Брой необходими влакна - 1
  • Максимален обхват на трансмисията - 20 км
  • Дължина на оптичната вълна - Tx: 1550 nm / Rx: 1310 nm
  • Мощност на предавателя - от -9 до -1 dBm
  • Чувствителност на приемника - -21 dBm
  • Работна температура - от 0°C до 70°C
  • Влажност - от 30 до 80%
  • Захранване - 3.3 Vdc


Покупката от Мегара ЕООД Ви гарантира, че ще получите оригинален продукт с качеството на Hikvision! В случай на проблем Вие може да разчитате на бърза и качествена техническа поддръжка, гаранционно и следгаранционно обслужване!

Напишете отзив

Забележка: не въвеждайте HTML код, тъй като той няма да бъде интерпретиран, а ще се покаже като текст!
    Лош           Добър
Антибот

  • Гарантирано качество
  • Оригинални продукти
  • Плащане при доставка
  • Безплатна доставка за поръчки над 100 лв
  • Експресна доставка
  • Проверка на пратка
  • Отстъпки при онлайн поръчки
  • 14 дни право на връщане
  • 24 месеца гаранция
  • Гаранционен и извънгаранционен сервиз

  • Производител: Hikvision
  • Код на продукта: HK-SFP-1.25G-20-1550
  • Наличност: В наличност
  • В момента 7 потребители разглеждат този продукт
  • 89.38 лв
  • Вие спестявате 8.94 лв или 11%
  • 80.44 лв

  • Цена без ДДС: 67.03 лв

Бърза поръчка

Само попълнете двете полета. И ние ще се свържем с Вас.



Запознах се с Общите условия и Политиката за поверителност и ги приемам.

 

Ориентировъчни цени за доставка

   
   

Отстъпки, които получавате

  • до 300 лв без ДДС - 0%
  • от 301 без ДДС до 500 лв без ДДС - 5%
  • от 501 без ДДС до 1000 лв без ДДС - 8%
  • от 1001 без ДДС до 2000 лв без ДДС - 10%
  • от 2001 без ДДС до 9999 лв без ДДС - 13%
Вижте повече

Свързани продукти