Wi-Tek - WI-MC101M

  • WI-MC101M

Wi-Tek - WI-MC101M - Комплект Медия Конвертор 10/100BaseTX към 100BaseFX, Singlemode, SC Конектор, TX: 1310 nm RX: 1550 nm, 25 км

  • Интерфейси - 1 x 100M SC порт / 1 x 10/100M RJ45 порт (Auto MDI/MDIX)
  • Стандарти - IEEE 802.3i, IEEE 802.3u
  • Дължина на оптичната вълна - 1310 nm Tx / 1550 nm Rx
  • Мрежова медия 10BASE-T - кабел UTP категория 3, 4, 5 (макс 100 м) EIA/TIA-568 100Ω STP (макс 100 м)
  • Мрежова медия 100BASE-T - кабел UTP категория 5, 5e (макс 100 м) EIA/TIA-568 100Ω STP (макс 100 м)
  • Мрежова медия 100BASE-FX - Едномодово влакно
  • LED индикатори - PWR, Link/Act
  • Размери - 94.5 x 73.0 x 27.0 мм
  • Захранване - 5 Vdc / 1 A
  • Сертификати - CE, FCC, ROHS
  • Работна температура - от -0°C до 40°C
  • Влажност - от 10% до 90%, без конденз
  • Комплект приемник и предавател
  • С включен адаптер


Покупката от Мегара ЕООД Ви гарантира, че ще получите оригинален продукт с качеството на Wi-Tek! В случай на проблем Вие може да разчитате на бърза и качествена техническа поддръжка, гаранционно и следгаранционно обслужване!

Напишете отзив

Моля влезете в профила или се регистрирайте, за да напишете отзив.

  • Гарантирано качество
  • Плащане при доставка
  • Експресна доставка
  • Отстъпки при онлайн поръчки
  • 14 дни право на връщане
  • 24 месеца гаранция

  • Производител: Wi-Tek
  • Код на продукта: WI-MC101M
  • Наличност: В наличност
  • В момента 6 потребители разглеждат този продукт
  • 68.21 лв


Бърза поръчка

Само попълнете двете полета. И ние ще се свържем с Вас.



Запознах се с Общите условия и Политиката за поверителност и ги приемам.

 

Ориентировъчни цени за доставка

   
   

Отстъпки, които получавате

  • до 300 лв - 0%
  • от 301 до 500 лв - 5%
  • от 501 до 1000 лв - 8%
  • от 1001 до 2000 лв - 10%
  • от 2001 до 9999 лв - 13%
Вижте повече